o nás

Diagnostika od Edoceo  - Jak pomáhají

Uvedení cenově dostupného a účinného systému včasného varování Edoceo virových nebo bakteriálních infekcí do každodenních scénářů lze považovat za zásadní krok v prevenci rizik.     

To, co odlišuje Edoceo, je schopnost našich biosenzorů dávat téměř okamžitá varování před specifickými infekčními epidemiemi, což umožňuje včasnou léčbu a řešení, která mohou zachránit výrobní zařízení a systém zdravotní péče miliardy dolarů a, jak věříme, potenciálně zachránit mnoho životů. 

Detekční senzory Edoceo, které nabízejí rychlé výsledky testů, umožňují opakovat odběr vzorků tolikrát, kolikrát je potřeba, za dostupnou cenu pro naše A-Detect™ a naše produkty B-Detect™ a V-Detect™ budou zlomkem nákladů na jiné bakterie nebo systémy testování virů, což může také trvat hodiny nebodny, než budou výsledky.    

Senzory Edoceo mohou poskytnout důležité informace pro mnoho aplikací, včetně monitorování a kontroly propuknutí onemocnění v našich systémech zásobování vodou a potravinami. Senzory Edoceo mohou upozornit na závažná bakteriální ohniska v klíčových odvětvích chovu zvířat, jako je akvakultura, která kvůli nemocem každoročně ztrácí miliardy dolarů – a v tomto procesu dramaticky snižuje současnou systémovou závislost na antibiotikách. Zařízení Edoceo mohou také monitorovat nadměrný růst bakterií v průmyslových zařízeních pro výrobu potravin, díky dařilo se zařízením na zpracování potravin, stejně jako ropovodům a vodovodům, které jsou každý den bezpečnější a spolehlivější. 

Naše senzory mohou být dokonce snadno a dotěrně používány majiteli zvířat a veterináři k rychlé diagnostice, kdy domácí zvířata trpí vážnou infekcí a potřebují léčbu. 

*Mimořádné zprávy* Jako potenciální bonus pro investory, kteří si zajistili podstatný přístup k dodávkám, také zahajujeme komercializaci rychlé (< 17 minut), jednoduché testovací sady antigenu na bázi slin pro testování koronaviru –  Edoceo A-Detect™.

Ve společnosti Edoceo  vyrobíme senzory pro život. Vytvořit bezpečnější svět pro nás všechny.

Pokud hledáte další informace o možných investičních příležitostech v zařízeních Edoceo, klikněte sem (stránka je v angličtině) ...

Investiční informace