naše výrobky

Changing the World of Viral & Bacterial Detection for the Better

Produkty Edoceo - bakteriální a virové testování

Edoceo - Detekce A™ 
Rychlý a jednoduchý test na sliny pro antigen COVID-19 - označení CE

V reakci na okamžitou potřebu trhu a využití potenciálního dalšího zdroje příjmů, který může také pomoci urychlit vývoj průlomových zařízení V-Detect a B-Detect, tým společnosti Edoceo nedávno zajistil celosvětovou strategickou a preferovanou distribuční smlouvu pro jednoduchý, rychlý a cenově dostupný test antigenu COVID-19, který poskytuje výsledky za 17 minut nebo méně testováním slin pro antigeny koronaviru. 

Předprodukce obrázků - skutečný produkt se může lišit.

Již schváleno pro evropský trh, kde bylo v roce 2020 dosud provedeno více než 213 milionů testů[29], brzy zahájíme prodej prostřednictvím víceagentů umístěných ve 33 zemích, které vyžadují označení CE. Plánujeme také americké schválení FDA pro distribuci a prodej ve Spojených státech. Naše současná zásobovací kapacita je až 200 000 jednotek denně, 73 milionů ročně – s výhodou komerčního umístění zařízení Edoceo na trhu s rychle testujícími patogeny – ideální pro dobu, kdy jsou vynikající zařízení V-Detect a B-Detect připravena na jejich komercializaci.

Kliknutímsem zobrazíte pokyny k metodě odběru vzorků pro certifikovanou testovací saduA-Detect CE...

Edoceo - detekce B™ 
Přenosné virulentní bakteriální testovací zařízení

Předprodukce obrázků - skutečný produkt se může lišit.

Chceme vytvořit nejrychlejší (<5 minut), snadno ovšem nákladově efektivní přenosné zařízení, které detekuje přítomnost přibližně 160 druhů bakterií v virulentním (škodlivém) stavu. To by mohlo pomoci identifikovat superbugy, o které se experti domnívají, že by mohla globální ekonomiku stát 100 bilionů dolarů ve zdravotnictví, ztratit produktivitu a v příštích 30 letech ztratit životy.[1]   Toto zařízení má budoucí potenciál získat oporu ve více průmyslových odvětvích, přičemž jeho prvním vstupním bodem jsou garnátové farmy, kde bakteriální invaze běžně způsobují obrovské ztráty plodin a finančních ztrát.[2]

Předprodukce obrázků - skutečný produkt se může lišit.

Edoceo - Detekce V™
Přenosné zařízení pro biosenzici virů

Platforma rychlého testování Edoceo - V-Detect™ - která by mohla být nakonfigurována tak, aby využila pokročilou technologii biosenzorů pro prakticky jakékoli současné nebo budoucí virové hrozby.

Předprodukce obrázků - skutečný produkt se může lišit.

Zařízení Edoceo - Budoucnost virové a bakteriální diagnostiky

Pokud hledáte další informace o možných investičních příležitostech v zařízeních Edoceo, klikněte sem (stránka je v angličtině) ...

Investiční informace